Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Mgr. Eva Bednáriková EBed Rozvrh
Riaditeľka
Kabinet: Kancelária riaditeľa školy
bednarikova.eva@gmail.com
 
 
Mgr. Ingrid Galeštoková IGal Zástupkyňa
Triedna učiteľka: III. A
Zástupca v triede: I. A
Zástupca v triede: I. B
Zástupca v triede: II. A
Zástupca v triede: II. B
Zástupca v triede: III. A
Zástupca v triede: III. B
Zástupca v triede: IV. A
Zástupca v triede: tercia
Zástupca v triede: V. A
Zástupca v triede: VII.A
Kabinet: Kancelária zástupcu riaditeľa
galestokovaingrid@azet.sk
 
 
Mgr. Silvia Antoliková S Ant Rozvrh
Triedna učiteľka: IV. A
Kabinet: Trieda IV. A
silvia.antolikova@gmail.com
 
 
PhDr. Angelika Dubíková Učiteľka
angelikadubikova@gmail.com
 
 
Katarína Frančáková KFra Vychovávateľka
Kabinet: Trieda II. A
katka.francakova@centrum.sk
 
 
Mgr. Jana Gajková JGaj Vychovávateľka
Kabinet: Trieda I. A
jankagajkova@gmail.com
 
 
Ing. Anna Golianová, PhD. AGol Vychovávateľka
Kabinet: Trieda VII. A
ankagolianova@gmail.com
 
 
Mgr. Lenka Hodorová LHod Rozvrh
Triedna učiteľka: III. B
Kabinet: Trieda III. B
lenkahodorova@gmail.com
 
 
Ivana Jarošová IJar Vychovávateľka
Kabinet: Trieda I. B
ivana.jaros@gmail.com
 
 
Mgr. Slavomíra Katkovová SKat Rozvrh
Učiteľka
slavomiraa@gmail.com
 
 
RNDr. Miroslava Kičová MKič Rozvrh
Učiteľka
Kabinet: Fyzikálno-chemické laboratórium
mirka.kicov@gmail.com
 
 
Mgr. Štefan Kontroš ŠKon Rozvrh
Učiteľ
Kabinet: Telocvičňa
stefan.kontros1@gmail.com
 
 
Mgr. Alžbeta Marcinová AMar Rozvrh
Triedna učiteľka: I. B
Kabinet: Trieda I. B
alzbetka.simcova@gmail.com
 
 
Mgr. Michaela Marecká MMar Vychovávateľka
Kabinet: Trieda II. B
michaelamarecka@gmail.com
 
 
Mgr. Barbora Martičeková BMar Rozvrh
Triedna učiteľka: II. B
Kabinet: Trieda II. B
barbora.marticekova@gmail.com
 
 
Mgr. Simona Miklošová SMik Rozvrh
Učiteľka
Kabinet: Počítačová učebňa
simona.miklosova@gmail.com
 
 
Mgr. Lýdia Novacká LNov Rozvrh
Triedna učiteľka: II. A
Kabinet: Trieda II. A
lydianovacka@gmail.com
 
 
Bc. Zuzana Oreničová ZOre Vychovávateľka
Kabinet: Trieda IV. A
strakova.zuzu@gmail.com
 
 
Mgr. Diana Péteryová DPét Rozvrh
Triedna učiteľka: I. A
Kabinet: Trieda I. A
diana.peteryova@gmail.com
 
 
Mgr. Michal Porvažník MPor Rozvrh
Učiteľ
miguelporvaznik@gmail.com
 
 
Mgr. Anastázia Sepešiová ASep Učiteľka
Kabinet: Trieda VII. A
anastazia.sepesiova@gmail.com
 
 
Mgr. Anastázia Sepešiová A Sep Rozvrh
Vychovávateľka
Triedna učiteľka: VII.A
Kabinet: Trieda V. A
anastazia.sepesiova@gmail.com
 
 
Bc. Simona Takácsová STak Vychovávateľka
Kabinet: Trieda III. B
simonatakacs93@gmail.com
 
 
Mgr. Jana Uličná JUli Rozvrh
Triedna učiteľka: V. A
Kabinet: Trieda tercia A
janaulicnahuman@gmail.com, janau@stm.sk
 
 
Mgr. Miroslava Vargová MVar Vychovávateľka
Kabinet: Trieda III. A
miroslava.juhasova87@gmail..com
 
 
Mgr. Kornélia Vojtaníková KVoj Rozvrh
Učiteľka
Kabinet: Počítačová učebňa
k.vojtanikova@atlas.sk
 
 
Mgr. Gabriela Vojteková GVoj Rozvrh
Učiteľka
gabriela.vojtekova@centrum.sk
 
 
Mgr. Lenka Volčková LVol Rozvrh
Triedna učiteľka: tercia
Kabinet: Trieda tercia A
lenka.volckova@gmail.com
 
 
Ing. Zdena Weagová, PhD. ZWea Rozvrh
Učiteľka
Kabinet: Fyzikálno-chemické laboratórium
weag@upcmail.sk

© aScAgenda 2019.0.1137 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 24.10.2018

Novinky

Kontakt

  • Súkromná spojená škola, Starozagorská 8, Košice
    Starozagorská 8, 040 23 Košice
  • 0903 743 137

Fotogaléria